Sprawdź, co musisz wiedzieć kupując miskę WC!

Miski Wc stopniowo spychają tradycyjne kompakty WC. Pomimo, że klasyczny kompakt jest tańszy od niekonwencjonalnych misek to coraz więcej osób woli dołożyć parę złotych, by cieszyć się eleganckim wyglądem.
Dzisiejsze miski WC charakteryzują się dużą stabilnością, trwałością a także łatwym montażem. Doskonale pasują do łazienek klasycznych, jak także tych urządzonych w stylu modernistycznym. Z racji na różnorodne kształty a także odmienny wygląd każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb a także preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 30% a także łatwe czyszczenie bez wykorzystania silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko a także zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia kryteria klientów zwłaszcza dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne kształty misek oraz przycisków spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze misy WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, aniżeli znane nam dotychczas misy WC. Jest to rozwiązanie zwłaszcza polecane do pomieszczeń nowoczesnych. Sprawdzi się także w pomieszczeniach o małym metrażu, bowiem wizualnie powiększa przestrzeń. Z racji na brak relacji z podłożem czyszczenie toalety jest dokładniejsze, prostsze oraz przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie standardem a także używane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się nieprzyjemny hałas związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Wystarczy lekko popchnąć, aby deska zamknęła się sama, cichutko a także bezpiecznie!

Szukając najlepszego kompaktu WC dobrze zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody. W tym wypadku wiele zależy od samej objętości zasobnika. Pamiętaj idealna łazienka to również łazienka tania, jaka wygeneruje dodatkową oszczędność dla twojego domku.
Nowoczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni funkcjonalnej łazienki. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną formę, odpowiadającą kompozycji właściwej ze aktualnymi nurtami. Miska WC przeznaczona jest do umocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż zachowanie higieny jest jeszcze łatwiejsze. Świetny wygląd w zestawieniu z najwyższym poziomem higieny to jedynie niektóre zalety wynikające z bezrantowej miski wc. Miski WC są instalowane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest wyłącznie włącznik spłukujący. Ogromną korzyścią podwieszanych misek WC jest to, iż bardzo łatwo jest umyć posadzkę pod toaletą. Ponadto można ją umieścić na większej wysokości, dzięki czemu są odpowiednim rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w stronę dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że ubikacja, a szczególnie klozet to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne mycie oraz oczyszczenie tej części miski, która jest niewidoczna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele zanieczyszczeń. Odpowiedni płyn oczyszczający i szczotka niewątpliwie uproszczą umycie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także usprawniać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz oraz w zależności od ilości jej użycia, spłukuje tylko część miski. Ten nierównomierny przepływ sprawia, iż brud zebrany pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Jednak miska bezkołnierzowa, nazywana także bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wycięcia), które zapewniają łatwy przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda płynie przez kanał i równomiernie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

Możesz również polubić…